Práčka so sušičkou, recenzie


Práčka so sušičkou

Práčka so sušičkou je, zjednodušene povedané, práčka vybavená sušiacom programom. Jedná so vlastne o dva spotrebiče v jednom, čo má svoje výhody, ale aj obmedzenia.

Asi najväčšou výhodou je ušetrené miesto za samostatnú sušičku. Na druhú stranu - práčka so sušičkou nevie usušiť bielizeň tak dobre ako samostatná sušička a na sušenie potrebuje tiež viac vody.

Ďalšou nevýhodou je to, že práčka so sušičkou dokáže naraz usušiť len približne polovičné množstvo bielizne ako sušička klasická. To znamená, že ak naložíme plný bubon na pranie, budeme musieť pred začatím sušenia polovicu z vypraného prádla vytiahnuť a usušiť neskôr.Avšak - ak sa vám do kúpeľne len tak tak vojde práčka a neviete, kam by ste dali sušičku, je pre vás práčka so sušičkou ideálnou voľbou. A iste oceníte aj ďalšiu výhodu - ak perieme polovičnú náplň – môžeme bielizeň vyprať a vysušiť v jednom kroku a nemusíme bielizeň odovzdávať z jedného spotrebiča do druhého.

A nespornou výhodou je aj cena - za cenu jedného spotrebiče máme vlastne spotrebiče dva.

Cena práčky so sušičkou začína na 350 Eur, na internete je práčka so sušičkou k mání od zhruba 320 Eur, možno ju kúpiť napr. na http://www.mall.sk/pracky-susicka/

Práčka so sušičkou – výhody/nevýhody

Výhody:
  • Úspora miesta
  • Nižšia obstarávacia cena – máme dva spotrebiče za cenu jedného
Nevýhody:
  • Vyššia spotreba vody
  • Suší len polovičnú náplň – bielizeň sušíme na dvakrát
Cena:
  • od 350,- Kč
Kde kúpiť:Späť na hlavnú stránku...
Doplnit aktualni ID